Yükleniyor
 

Firmalarda İlanlarda Ürünlerde  
 
gölge

2.ANKARA BİTLİS Tanıtım Günleri - Bitlis Firma Rehberi - Bitlis İş Rehberi - Bitlis
resim

2.ANKARA BİTLİS Tanıtım Günleri

Başlangıç 13.11.2014 - 10:00
Bitiş 16.11.2014 - 20:00
Yer Ankara Atatürk Kültür Merkezi
Okunma 977
 

2.ANKARA BİTLİS TANıTıM GÜNLERI

Bitlis ve ilçelerinin 4 gün boyunca her yönüyle tanıtıldığı “Bitlis Tanıtım Günleri” Ankara Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleşti.


Bitlis Valiliği'nin öncülüğünde düzenlenen 2. Ankara Bitlis Tanıtım Günleri başarılı bir organize edildi. Yapılan tanıtım günleriyle ilgili konuşan Vali Orhan Öztürk, Bitlis'in maddi ve manevi zenginliklerinin he yönüyle başarılı bir şekilde tanıtıldığını dile getirdi. Bitlis'i her platformda en iyi şekilde tanıtmaya devam edeceklerini sözlerine ekleyen Vali Öztürk, katkılarından ötürü kamu kurumları, STK'lara ve Bitlis'e gönül vermiş tüm vatandaşlara teşekkür etti.


13 Kasım itibariyle start alan ve 16 Kasım itibariyle sona eren Bitlis Tanıtım Günleri’ni 4 gün boyunca birçok üst düzeyde bürokrat, sanatçı, iş adamı ve binlerce misafir ziyaret etti.

 

ETKİNLİĞE AİT FOTOĞRAFLAR

                       

YORUM YAZ

Adınız Soyadınız
 
NOT: Lütfen tehdit, küfür veya alay edici mesajlar göndermeyiniz. Olası bir sorun için mesajı gönderen kişilerin İP adresleri kayıt altına alınmaktadır ve bu durumda kesinlikle Web sitemiz sorumlu tutulamaz...
 

sponsor

Sponsor Bağlantı

Reklam Verin

gölge2

 
 

 

ÇAĞDAŞ MEDYA | Basın | Yayın | Reklamcılık Projesidir.
İzinsiz kopyalanamaz ve hiçbir yerde kullanılamaz. Sitemiz içerisinde geçen konuşmalardan veya illegal sayılabilecek işlerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.
2013 - 2018 Tüm hakları saklıdır.
Sayfa 0,015625 Saniyede Yüklendi.